Vrácení zboží

Nevyhovující zboží nám můžete do 14 dnů od jeho převzetí bez problémů vrátit. Zaslat zpět můžete celou objednávku nebo třeba jen její část.

Originální krabici od bot PROSÍM nepolepujte, nepopisujte a jinak neničte, zabalte ji do dalšího obalu - postačí zabalit do papíru nebo vložit do jiné větší krabice od čehokoliv.

K vrácenému zboží přiložte fakturu, případně lísteček s Vaším jménem nebo číslem objednávky. V případě úhrady objednávky dobírkou přiložte číslo účtu.

Pokud vracíte pouze část objednávky a hodnota stávající objednávky tak klesne pod hranici, kdy máte nárok na poštovné zdarma, bude cena dopravy stržena z vrácené platby. Děkujeme za pochopení.

Vrácení ZDARMA přes Zásilkovnu - ve formuláři zvolte "vlastní dopravu", balíček zaneste na pobočku Zásilkovny a obsluze nahlaste kód : 97420874 (nepotřebujete vytisknutý štítek, o to se postarají na Zásilkovně)

Pokud zákazník platil kartou, vrací se mu peníze zpět na stejnou kartu, kterou byla původní platba hrazena. Stejně tak v případě online převodu přes platební bránu Comgate.